Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tam już macie patrona,całej ściany wschodniej,Świńskiego Ryja vel Lateksowa Pała,ha,ha,ha,to jest idealny patron dla was he,he,he.
  Głupoty pieprzysz. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie wierzę w szczerość tych bluzgów. Tyle złości ? Dlaczego? Komu przeszkadza, że ludzie się modlą? Przecież to tych, którzy nie chcą się modlić chyba nie boli? Te panie są takimi samymi Polakami jak my wszyscy. Jeżeli się modlą to prawdopodobnie za naszego Prezydenta i za naszą Ojczyznę . Komu to przeszkadza? Ludzie co się z wami dzieje? Czyżby nagle jakiś zaraźliwy ateizm was dopadł? Dlaczego wstydzicie się wiary?  Myślicie, że przez bluzgi na Kościół będziecie bardziej nowocześni i tacy "europejscy" ? Nie trzeba nikim gardzić, bo pogarda może i nas dosięgnąć.                                                        Pozdrawiam Magda z Krakowa
  Na Podlasiu jest wiele wyznań i nikt nikomu nie przeszkadza.To tylko "życzliwe" czynniki zewnętrzne. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Podlasiu jest wiele wyznań i nikt nikomu nie przeszkadza.To tylko "życzliwe" czynniki zewnętrzne. :)
Komuniści,czerwone komunistyczne łajno,jak świat światem zawsze walczyli i zwalczali kościół,tylu księży pomordowanych w stanie wojenym,tylu zagininionych w niewyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach,czerwona pajeczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści,czerwone komunistyczne łajno,jak świat światem zawsze walczyli i zwalczali kościół,tylu księży pomordowanych w stanie wojenym,tylu zagininionych w niewyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach,czerwona pajeczyna.
Cieszę sie że mamy podobne zdanie,dzisiaj spadkobiercy tamtego systemu,wypasione,tłuste misie sami walczą ze sobą, pozabijają się o miejsca na listach wyborczych i taka to właśnie banda rzadziła nami przez osiem lat ,teraz wychodzi prawdziwe oblicze tych złodziei-sqrwysynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% miejskich mieszkań w blokach zostało wybudowanych za komuny większość dostała je prawie za darmo.opieka zdrowotna była darmowa.leki kosztowały grosze.na ulicach nikt nie wyciągał ręki z głodu,wgmnie należy zrezygnować z wszystkiego co nosi znamiona tamtych czasów i tak unieważnić wszystkie tytuły naukowe bloki zburzyć resztę sprzedać obcym kapitalistom jak zrobiono z całym przemysłem TAK-TAK pozostała tylko modlitwa aby nasz kraj zachował jeszcze nazwę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński po przez Rydzyka manipulują ludźmi, przykre jest to ,że wiarą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam głosowałem na Pana Dudę i uważam, że to najlepszy na tą chwilę wybór - ale z tymi mszami nie przeginajcie, bo co ma piernik do wiatraka? Ludzie, ociemniała maso - wiara jest ok, ale nie róbcie wiochy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński po przez Rydzyka manipulują ludźmi, przykre jest to ,że wiarą
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienić na Dewoty z Białej modlą się za Dudę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienić na Dewoty z Białej modlą się za Dudę
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnij. Jeśli chodzi  o mieszanie kościoła do polityki, to ta prezydentura A. Dudy da ku temu podwaliny. Niestety, ale to o czym mówił wczoraj ustępujący prezydent - że Polska cofa się do rządów na kształt średniowiecznych, to prawda. Jeśłi kościół będzie angażował się w politykę a Duda na to pozwoli, to nie wróżę nic dobrego temu krajowi. Państwo stanie się wyznaniowe, a ludzi zacznie się ścigać za poglądy i karać za nie chodzenie do kościoła, czy nieprzyjmowanie księdza po kolędzie. SIę zacznie.... Zobaczcie jaki fanatyzm bije z oczu tej pani ze zdjęcia..... mnie to przeraża.
komorowski jako koscielny przy.d.upas też sie pokazał z czarnej strony całkiem niezle,to czego od fundamentalisty dudy oczekujesz? w końcu przyjdzie czas na to czarne cholerstwo ,ze pogonione skutecznie zostanie i to nie za sprawą tych czerwonych fałszywych małp z sld,tylko normalnych świeckich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd za tym wszystkim stoi.
pojdziesz prosto do nieba za swoje zaslugi.chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojdziesz prosto do nieba za swoje zaslugi.chyba
Po to własnie jestem aby nawracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Podlasiu jest wiele wyznań i nikt nikomu nie przeszkadza.To tylko "życzliwe" czynniki zewnętrzne. :)
Wiem o tym, trochę się interesuję. W Białej zresztą do niedawna mieszkała moja bratanica. Katoliczka, która wyszła za mąż za prawosławnego . Na tle przynależności do religii nie było u nich konfliktu. Ja raczej skomentowałam te wpisy na forum , bo są mocno niepokojące. Zresztą i zaskakujące w świetle wiedzy jaką mam o Waszym regionie Polski. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot i jemu podobni wyrabiają wam całą tą zła opinię i taki wizerunek jemu zawdzięczacie. Wiecej tam takich pajacow macie.
Same kołtuny i warchoły,czemu tego spośród siebie nie wytępią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzież słowo kućmolstwo jest używane przez "warszawianki". Ono pochodzi z jakiegoś dialektu lub bełkotu z Biłgoraja! Podróba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...